DLA WŁAŚCICIELI

DLA WŁAŚCICIELI

WSPARCIE DLA WŁAŚCICIELI LAND ROVERA

Spersonalizuj Swojego Land Rovera dodatkami wybranymi z szerokiej gamy dostępnych akcesoriów. Poczuj się spokojnie wiedząc że samochód jest na gwarancji i dbają o niego najlepsi mechanicy. To wszystko jest częścią naszego wsparcia.

SERWIS I NAPRAWA

SERWIS I NAPRAWA

Jeśli potrzebujesz naprawy, będziemy używać tylko zatwierdzonych części Land Rovera. Podczas rezerwacji usług naszym priorytetem jest zapewnienie mobilności. Mając to na uwadze, oferujemy pełen zestaw mobilności, takich jak transport powrotny, taksówka premium, odbiór i dostawa, podczas oczekiwania na usługę lub samochód zastępczy.
ORYGINALNE CZĘŚCI

ORYGINALNE CZĘŚCI

Oryginalne części Land Rovera są projektowane, testowane i produkowane zgodnie z naszymi bezkompromisowymi standardami. Każda część jest wykonana specjalnie dla Twojego Land Rovera, aby zapewnić optymalną wydajność i zmaksymalizować jego żywotność.
WYSZKOLENI TECHNICY Land Rover

WYSZKOLENI TECHNICY Land Rover

Od momentu kontaktu z nami trafisz w ręce wysoko wyszkolonych i wykwalifikowanych specjalistów. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego Land Rovera, technicy serwisowi ocenią Twojego Land Rovera i przeprowadzą wszelkie niezbędne naprawy przy użyciu specjalnie zaprojektowanych narzędzi.

UMÓW SERWIS ONLINE

Możesz teraz zarezerwować serwis dla swojego Land Rovera online. Dzięki szerokiej gamie dostępnych usług, cen i opcji lokalizacji sprawiliśmy, że rezerwacja usług jest szybka i łatwa.
POMOC DROGOWA

POMOC DROGOWA

Twój nowy Land Rover ma trzyletnią gwarancję lub 100 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Możesz cieszyć się spokojem dzięki rozszerzonym i specjalistycznym gwarancjom.
SAMOCHODY ZASTEPCZE

SAMOCHODY ZASTEPCZE

Umawiając wizytę w serwisie, zaznacz, że samochód zastępczy będzie Ci potrzebny, dopasujemy wówczas termin z rezerwacją samochodu zastępczego na czas pobytu Twojego samochodu w serwisie.
UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE

Chroń siebie, swoich pasażerów i swój samochód dzięki szerokiej gamie produktów ubezpieczeniowych Land Rover Cars Finance.