TO, CO NAJLEPSZE,  PRZYCHODZI Z WIEKIEM

TO, CO NAJLEPSZE, PRZYCHODZI Z WIEKIEM

Masz Land Rovera starszego niż 3 lata? Przystąp do programu 3plus i korzystaj z wyjątkowej oferty naszych autoryzowanych serwisów – w tym z progresywnych rabatów na naprawę, które rosną wraz ze stażem samochodu w programie.

TWOJE KORZYŚCI

– weryfikacja stanu technicznego Twojego samochodu za 99 zł – rabaty na części i robociznę 15%, rosnące wraz ze stażem w programie aż do 35% – rabat 10% na akcesoria Land Rovera

ANALIZA STANU POJAZDU

W wybranym serwisie możesz zweryfikować stan techniczny Twojego Land Rovera już za 99 zł. Sprawdzimy układ hamulcowy, układ kierowniczy, elementy zawieszenia, elementy przeniesienia napędu, pracę silnika, sprawność oświetlenia, a także dokonamy diagnostyki komputerowej pod kątem zapisanych błędów. Wyniki badania otrzymasz w specjalnie przygotowanym raporcie.

ROSNĄCE RABATY

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe progresywne rabaty na naprawę, których wysokość rośnie wraz ze stażem auta w programie: od 15% na części i robociznę na starcie, aż do nawet 35% po trzech latach uczestnictwa w programie 3plus. W każdym momencie przysługuje Tobie też 10-procentowa zniżka na wszystkie akcesoria Land Rovera.

GWARANCJA JAKOŚCI

Nic nie zastąpi pewności, którą zyskujesz, korzystając z autoryzowanego serwisu i lat doświadczeń naszych wykwalifikowanych mechaników. To oni najlepiej zadbają o Twojego Land Rovera. Bo choć samochody tej marki nie mają przed nimi tajemnic, to wciąż zachwycają się nimi na nowo.

PRZYSTĄP DO PROGRAMU 3PLUS JUŻ TERAZ

Skontaktuj się z nami a nasz doradca pomoże Ci dołączyć do programu – jego regulamin znajdziesz pod tym linkiem.