ZABEZPIECZ ZIMOWE PLANY

ZABEZPIECZ ZIMOWE PLANY

Przed wyjazdem na zimowy wypoczynek wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, byś mógł cieszyć się bezpieczną podróżą. W tym celu stworzyliśmy specjalną ofertę przeglądu dla Twojego Land Rovera, przewidującą również rabaty na wymianę oleju i części użyte do napraw. Dzięki temu unikniesz w czasie jazdy niespodzianek i skutecznie zabezpieczysz zimowe plany.
zapytaj o ofertę

Dlaczego warto wykonać przegląd przed feriami?

Zrealizowanie przeglądu przed wyjazdem na rodzinne ferie pozwoli zweryfikować bieżący stan pojazdu, dokonać niezbędnych napraw i tym samym zwiększyć bezpieczeństwo oraz komfort podróży. Dzięki niemu unikniesz niepożądanych niespodzianek, które mogłyby wpłynąć na satysfakcję z zimowego wypoczynku.

USŁUGI WCHODZĄCE W SKŁAD PRZEGLĄDU

Sprawdź, jakie usługi obejmuje zimowy przegląd Twojego Land Rovera i zabezpiecz swoje plany na ferie.
  • Przegląd układu hamulcowego, kierowniczego i zawieszenia
  • Sprawdzenie poziomu zużycia i kondycji opon
  • Wymiana oleju za 1 zł oraz 15% rabat na olej silnikowy użyty do wymiany
  • Rabat w wysokości 10% na części zakwalifikowane do wymiany
Wybierz naszą ofertę przeglądu Land Rovera przed feriami jedynie za 499 zł i ciesz się bezpieczną podróżą w zimowych warunkach.

KORZYŚCI

Warto zadbać o komfort i bezpieczeństwo przemieszczania się w trudnej zimowej aurze. Przegląd Twojego Land Rovera doda Ci pewności, że niepożądane sytuacje nie pokrzyżują wypoczynkowych planów, a Ty będziesz mógł skupić się wyłącznie na błogim relaksie.

Zapytaj o ofertę