ZASADY I WARUNKI

Witryna landrover.pl jest obsługiwana przez spółkę British Automotive Polska S.A z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje na naszej stronie były dokładne, kompletne i aktualne. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na przestrzeganie Warunków, które obowiązują od daty pierwszego użycia strony.


Land Rover nieustannie dąży do wprowadzania ulepszeń w specyfikacjach, projektach i produkcji swoich pojazdów, a zmiany wprowadzane są na bieżąco. Choć dokładamy wszelkich starań, aby nasze publikacje zawierały aktualne dane, niniejszej strony nie należy traktować, jako niezawodnego przewodnika po aktualnych specyfikacjach, ani jako oferty sprzedaży żadnego konkretnego pojazdu.


Dystrybutorzy i Dealerzy nie są agentami ani reprezentantami firmy Land Rover w żadnym dosłownym lub domniemanym przedsięwzięciu. Wszelkie odniesienia na temat prędkości lub osiągów na tej stronie nie powinny być traktowane jako zachęta do prowadzenia pojazdów w sposób niebezpieczny lub przy prędkościach przekraczających limity krajowe.


Wszystkie dane dotyczące zużycia paliwa zostały zmierzone zgodnie z obowiązującymi przepisami europejskimi. W normalnych warunkach rzeczywiste zużycie paliwa pojazdu może różnić się od testowego w zależności od techniki jazdy, warunków na drodze, natężenia ruchu, czynników środowiskowych i stanu pojazdu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem marki Land Rover; podane informacje są poprawne w momencie publikacji.


Ceny przedstawione na stronie zawierają zalecaną cenę detaliczną pojazdu brutto (chyba, że napisano inaczej) oraz dostawę do Dealera.


Ceny wyposażenia opcjonalnego zawierają zamontowanie i dostarczenie ich wraz z nowym pojazdem. Polityka Land Rovera to ciągły rozwój produktu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji, kolorów i cen modeli, elementów przedstawionych i opisanych na tej stronie internetowej w dowolnym momencie. Zaleca się, aby przed złożeniem zamówienia sprawdzić specyfikację pojazdu u swojego lokalnego przedstawiciela marki Land Rover, aby uniknąć nieporozumień. Informacje o pojeździe mogą się różnić w zależności od rynku sprzedaży. Żadna informacja na tej stronie na stanowi oferty Land Rovera lub Dealerów Land Rover na sprzedaż jakiegokolwiek konkretnego pojazdu.


Przedstawione próbki kolorów stanowią jedynie ogólny przewodnik po dostępnych odcieniach. Niestety, nie możemy odtworzyć wysokiej jakości powierzchni lakierniczej naszych samochodów. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany lub usunięcia poszczególnych kolorów z oferty, bez konieczności uprzedniego powiadomienia.


Informacje, specyfikacje i kolory na tej stronie mogą się różnić w zależności od rynku i mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Niektóre pojazdy zostały przedstawione z opcjonalnym wyposażeniem. W celu uzyskania informacji należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem Land Rover. Nie gwarantujemy dokładności ani kompletności informacji podanych na tej stronie oraz, że korzystanie z tej strony będzie nieprzerwane, wolne od błędów, że witryna i jej serwery są wolne od wirusów komputerowych lub błędów.


W żadnym wypadku Land Rover nie będzie ponosił odpowiedzialności wobec jakiejkolwiek osoby za jakiekolwiek szkody lub straty, które mogą wyniknąć z użycia jakichkolwiek informacji zawartych w naszej witrynie lub produktach wyświetlanych na naszej stronie, w tym, między innymi, pośrednie lub wtórne szkody, lub jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku wykorzystania lub utraty użytkowania, danych lub zysków wynikające z użytkowania witryny lub w związku z nią. Niezależnie od jakichkolwiek innych postanowień niniejszych Warunków, nie ponosimy odpowiedzialności za roszczenia związane z funkcjonowaniem lub dostępnością tej strony.


Wszystkie nazwy, obrazy, logotypy identyfikujące Land Rovera są zastrzeżonymi znakami Land Rover. Wszystkie marki, produkty, usługi i nazwy firm zewnętrznych zawarte na tej stronie są znakami towarowymi, znakami usług i nazwami handlowymi ich właścicieli. Land Rover nie zezwala na ich wykorzystanie przez żadną osobę inną niż posiadacze. Każde takie użycie może stanowić naruszenie praw posiadaczy.


  • iPod®, iPhone ™ i iPod touch® są znakami towarowymi firmy Apple Computer Inc. zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.
  • Dolby® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Dolby Laboratories, a wszelkie wykorzystanie takich znaków przez firmę Land Rover podlega licencji.
  • DTS ™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy DTS Inc., a wszelkie wykorzystanie takich znaków przez firmę Land Rover podlega licencji.
  • Znak i logo Bluetooth® są własnością firmy Bluetooth SIG. Inc, a wszelkie wykorzystanie takich znaków przez firmę Land Rover podlega licencji.
  • Blackberry® jest znakiem towarowym firmy Research In Motion Limited i jest zarejestrowany w Stanach Zjednoczonych i może być w trakcie rejestracji lub zarejestrowany w innych krajach.
  • Audyssey MultEQ® jest zarejestrowanym znakiem handlowym Audyssey Laboratories, Inc., a wszelkie wykorzystanie takich znaków przez firmę Land Rover podlega licencji.
  • Bi-Xenon ™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Hella KgaA Hueck & Co.
  • WhiteFire® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Unwired Technology LLC, a wszelkie wykorzystanie takich znaków przez firmę Land Rover podlega licencji.

Land Rover nie reprezentuje, nie gwarantuje, nie popiera ani nie ponosi odpowiedzialności za żadne zewnętrzne strony internetowe, które mogą być związane z tą witryną. Każda zewnętrzna strona odwiedzana przez kliknięcie linku na tej stronie jest poza kontrolą Land Rovera i odwiedzasz ją całkowicie na własne ryzyko.


Oprogramowanie pobierane z tej witryny zostało dokładnie zeskanowane i przetestowane na wszystkich etapach produkcji, ale - tak jak w przypadku każdego nowego oprogramowania - zalecamy przed użyciem uruchomić program antywirusowy. Zalecamy również wykonanie aktualnej kopii zapasowej dysku twardego przed użyciem oprogramowania. Land Rover nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia, uszkodzenia i / lub utratę danych lub uszkodzenie systemu komputerowego, które mogą wystąpić podczas korzystania z oprogramowania. Przed zainstalowaniem jakiegokolwiek oprogramowania na komputerze podłączonym do sieci skonsultuj się z administratorem sieci.


Jeśli nie akceptujesz tych powyższych Warunków w całości, musisz natychmiast zaprzestać korzystania z tej witryny.